G DATA Managed Endpoint Security by Oktawave

Ochrona Twoich klientów przed cyberatakami | Ciesz się elastycznością chmury

Oferujesz IT security jako usługę?

Zarządzaj rozwiązaniami G DATA Endpoint Security w Chmurze. Dzięki naszej doskonałej ochronie antywirusowej, proaktywnej technologii i funkcjom zarządzania, łatwo chronisz sieć swoich klientów przed wirusami i szpiegowaniem.

Obserwuj nas w chmurze

Spraw, aby Twoja praca była łatwa i wydajna: Konserwacja sprzętu i oprogramowania wymaga dużo czasu i pieniędzy - każdego dnia. Zmniejsz ilość czasu i wysiłku związanego z zarządzaniem i outsourcuj swoją infrastrukturę. Nasze rozwiązanie oparte na chmurze oferuje wiele korzyści i jednocześnie redukuje wydatki.

Skaluj swoją infrastrukturę IT w dowolnym momencie

Dokładnie to, czego potrzebujesz, i kiedy potrzebujesz: szybko i prosto dodawaj pojedyncze serwery zarządzania dla dowolnego klienta.

Wysoka dostępność - gwarantowana

Wysoka dostępność rozwiązań chmurowych to niezaprzeczalna zaleta. Przekaż ten luksus swoim klientom w ramach umowy SLA.

Płać tylko za to, czego naprawdę potrzebujesz

Dostosuj zasoby i licencje na oprogramowanie do miesięcznego zapotrzebowania.

Jak działa nasze nowe chmurowe rozwiązanie

G DATA Management Server pozwala zarządzać punktami końcowymi klienta. Nasze nowe rozwiązanie daje możliwość uruchomienia wirtualnego serwera zarządzającego w chmurze Oktawave zamiast instalowania go we własnym centrum danych lub w siedzibie klienta.

G DATA wraz z partnerem technologicznym Oktawave

G DATA to partner w zakresie rozwiązań

Chronione systemy operacyjne każdego klienta są podłączone do osobnych serwerów zarządzających G DATA, które umożliwiają centralne zarządzanie bezpieczeństwem zaopatrując jednocześnie chronione końcówki w aktualizacje. Partner G DATA utrzymuje serwery zarządzające w wybranych przez siebie centrach danych i podłącza je do końcówek przez Internet.

Jak korzystać z rozwiązania

Korzystając z opcji Managed Endpoint Security, nasi klienci nie muszą się martwić o zakup i utrzymanie sprzętu obsługującego serwer zarządzający bezpieczeństwem.

Skontaktuj się z nami i zacznij już dziś
Bądź jednym z pierwszych partnerów Managed Service, którzy skorzystają z naszego rozwiązania chmurowego.
Zostaw swój numer telefonu i adres e-mail, a my wkrótce skontaktujemy się z Tobą.


Bezpieczeństwo IT dla firm.
Od 1985 roku.

G DATA jest pionierem antywirusowym. Dzięki ponad 30-letniemu doświadczeniu opracowujemy dostosowane do indywidualnych potrzeb, wielokrotnie nagradzane rozwiązania bezpieczeństwa. Dzięki zaawansowanemu zarządzaniu urządzeniami mobilnymi, zaawansowanemu modułowi monitorowania sieci i wygodnemu zarządzaniu połączeniami, G DATA należy do najlepszych dostawców rozwiązań zabezpieczających dla firm dowolnej wielkości. Nasi klienci korzystają z intuicyjnego i przemyślanego oprogramowania, które zmniejsza nakłady administracyjne i wydatki.


Wileokrotnie nagradzani


Jesteśmy dla ciebie. W każdej chwili.

Rozwój i wsparcie współpracują ze sobą, by zapewnić najlepszą obsługę klienta. Zadzwoń do nas lub wyślij e-mail. Chętnie pomożemy - 24 godziny na dobę, 365 dni w roku.