G DATA Managed Endpoint Security with Cloud

Ochrona Twoich klientów przed cyberatakami | Ciesz się elastycznością chmury

Oferujesz IT security jako usługę?

Zarządzaj rozwiązaniami G DATA Endpoint Security w Chmurze. Dzięki naszej doskonałej ochronie antywirusowej, proaktywnej technologii i funkcjom zarządzania, łatwo chronisz sieć swoich klientów przed wirusami i szpiegowaniem.

Obserwuj nas w chmurze

Spraw, aby Twoja praca była łatwa i wydajna: Konserwacja sprzętu i oprogramowania wymaga dużo czasu i pieniędzy - każdego dnia. Zmniejsz ilość czasu i wysiłku związanego z zarządzaniem i outsourcuj swoją infrastrukturę. Nasze rozwiązanie oparte na chmurze oferuje wiele korzyści i jednocześnie redukuje wydatki.


Skaluj swoją infrastrukturę IT w dowolnym momencie

Dokładnie to, czego potrzebujesz, i kiedy potrzebujesz: szybko i prosto dodawaj pojedyncze serwery zarządzania dla dowolnego klienta.

Wysoka dostępność - gwarantowana

Wysoka dostępność rozwiązań chmurowych to niezaprzeczalna zaleta. Przekaż ten luksus swoim klientom w ramach umowy SLA.

Płać tylko za to, czego naprawdę potrzebujesz

Dostosuj zasoby i licencje na oprogramowanie do miesięcznego zapotrzebowania.


Tak działa nasze rozwiązanie chmurowe

G DATA Management Server pozwala zarządzać punktami końcowymi klienta. Nasze nowe rozwiązanie daje możliwość uruchomienia wirtualnego serwera zarządzającego w chmurze zamiast instalowania go we własnym centrum danych lub w siedzibie klienta.

Kontrola w jednym miejscu

Integratorzy oraz firmy oferujące usługi IT często dbają o bezpieczeństwo wielu klientów. W tym celu firma G DATA stworzyła funkcjonalność Multi Tenancy, która ułatwia Partnerom ich codzienną pracę. Dzięki możliwości obsługi wielu klientów i ich sieci z jednej instancji G DATA pozwala na oszczędność czasu i zasobów sprzętowych.


Bezpieczeństwo IT dla firm.
Od 1985 roku.

G DATA to innowacyjny lider w branży antywirusowej. Tworzy nowoczesne rozwiązania i szybko reaguje na wszystkie zmiany. Zespół G DATA to 35 lat doświadczenia, które jest wykorzystywane przez cały czas. Otrzymaliśmy wiele nagród, które potwierdzają nie tylko możliwości naszych rozwiązań, ale jednocześnie udowadniają, że nie mamy sobie równych. Cały czas udoskonalamy usługi, aby tworzyć jeszcze lepsze produkty, nawet jeśli na rynku nie znajdują się lepsze. Tworzymy zabezpieczenia dla gospodarstw domowych, małych firm, ale też przedsiębiorstw obsługujących setki klientów. Nasze usługi opierają się na dostarczeniu klientom tego, co jest im potrzebne. Rozwijamy się wdrażając nowoczesne technologie.


Wielokrotnie nagradzani

  • AV Comparatives Business Security
  • AV Comparatives ATP Enterprise
  • AV Comparatives Business Security
  • AV Lab BEST+++
  • CheckLab BEST+++

Jesteśmy dla ciebie. W każdej chwili.

Rozwój i wsparcie współpracują ze sobą, by zapewnić najlepszą obsługę klienta. Zadzwoń do nas lub wyślij e-mail. Chętnie pomożemy.