Oferta ISP

G DATA w połączeniu z dostawcami usług internetowych

Doświadczenie na rynku

W obecnym czasie w ramach projektu ISP (Internet Service Provider) współpracujemy z kilkoma lokalnymi dostawcami Internetu w większych miastach. Współpraca odbywa się na zasadzie sprzedaży naszego oprogramowania w ramach abonamentu za Internet w sieciach, np. kablowych. Jest to sprzedaż wersji elektronicznych dostarczanych poprzez sieć przez ISP. Projekt ISP prowadzony jest od 2008 roku.

Współpraca w kanale ISP

Produkt

 • G DATA Antivirus i G DATA Internet Security dla użytkowników z systemem Windows (komputery PC)
 • G DATA Mobile Internet Security dla użytkoników z systemem Android (smartfony i tablety).
Produkty G DATA ISP

Współpraca

Zostań naszym Parterem, możesz zrobić to na dwa sposoby:

 1. Reseller - swoją ofertę uzupełniasz o roczną licencję antywirusa. W tym modelu nie występuje sztywne powiązanie pomiędzy Twoją usługą, a oprogramowaniem G DATA. Użytkownik jednorazowo kupuje nasz produkt.
 2. Abonament - klient zakupuje od Ciebie usługę ISP (telewizja/internet/ telefon), która jest na stałe powiązana z oprogramowaniem G DATA. Klient płaci miesięczną opłatę za pakiet antywirusowy, która zawarta jest w abonamencie.

Automatyzacja

Korzystaj z systemu obsługi klientów ISP. G DATA API umozliwia:

 • pobieranie klucza rejestracyjnego produktów G DATA
 • włączenie lub wyłączenie pobierania baz sygnatur wirusów
 • zwiększanie lub zmniejszanie liczby licencji dla danego klucza
 • automatyczne generowanie raportów miesięcznych, które są podstawą do rozliczeń.
Współpraca G DATA ISP

Personalizacja

Dla dużych sieci ISP jesteśmy w stanie przygotować indywidualną wersję naszego softu. Spersonalizowany antywirus G DATA obejmuje indywidualny interfejs (GUI):

 • kolorystyka
 • tekst
 • nazwa produktu
 • logo Twojej firmy
 • możliwość dodania linków np. do promocji lub oferty na stronie www.

Personalizacja jest możliwa po indywidualnych ustaleniach i deklaracji miesięcznego obrotu.

Marketing

Liczysz na nasze wsparcie w postaci materiałów promocyjnych? Nie pomyliłeś się. Spodziewaj się ulotek, plakatów, gadżetów oraz grafik do promocji online. Przeszkolimy także Twoich pracowników oraz zapewnimy im wersje testowe naszego antywirusa.

Promocje i akcje niestandardowe każdorazowo ustalasz z naszym działem marketingu, a następnie przeprowadzamy je wspólnymi siłami.

Co grozi Twoim klientom?

W jaki sposób G DATA zapewnia ochronę?

Stop wirusom szyfrującym

Nasz skaner bezbłędnie wykrywa ransomware i zatrzymuje proces szyfrowania. Zagrożenia nie mają szans w konfrontacji z wielokrotnie nagradzaną technologią antywirusową i proaktywną kontrolą zachowania.

Bezpieczne transakcje online

Moduł Web protection blokuje złośliwe strony internetowe, tym samym chroni Ciebie i Twoje pieniądze przed oszustwami i wyłudzeniem danych dostępowych do bankowości internetowej. Z kolei opatentowana technologia BankGuard pilnuje, by żaden trojan bankowy nie dobrał się do Twojego konta.

Surfuj bezpiecznie!

Surfuj tyle, ile chcesz. G DATA Internet Security chroni Cię przed szkodliwymi plikami i stronami internetowymi - także w sieciach społecznościowych.

Bezpieczeństwo na zewnątrz

Czy to w kawiarni, na weekendowej wycieczce czy w hotelu: Twój smartfon i tablet są zawsze z Tobą - Twoje dane osobowe również. Dlatego ważne jest, aby chronić swojego mobilnego partnera przed złośliwym oprogramowaniem. G DATA Mobile Internet Internet Security chroni smartfony i tablety, które korzystają z systemu operacyjnego Android, równie niezawodnie, jak przyzwyczaiłeś się do ochrony swojego komputera. Ponadto oferuje wiele przydatnych funkcji: jeśli np. zgubiłeś urządzenie lub zostałeś okradziony, możesz je w każdej chwili odnaleźć lub zdalnie usunąć dane.