G DATA
Antivirus Mac

Numer 1 w teście porównawczym Stiftung Warentest!
Niezawodna ochrona przed wirusami, trojanami i phishingiem.30 dni
Gwarantowany zwrot pieniędzy
24/7
Wsparcie
Angielska
wersja językowa

Zwycięzca w Stiftung Warentest

Po raz pierwszy Stiftung Warentest przetestował również programy antywirusowe dla komputerów Mac. Wyraźny zwycięzca spośród dziewięciu przetestowanych produktów:
G DATA Antivirus Mac. Według magazynu testowego "płatne oprogramowanie G DATA (...) oferują najlepszą wszechstronną ochronę dla komputerów Apple" - tylko darmowe oprogramowanie zabezpieczające oferowane przez innych producentów nie może tutaj nadążyć.

"Nawet podwójnie ochraniają, a także łapią zagrożenia systemu Windows, więc użytkownik Apple nie rozsyła złośliwych programów wśród znajomych z Windows'em."

– Stiftung Warentest (3/2018)


Twój Mac | Twoje dane | Twoje bezpieczeństwo

Jutro prezentacja produktu będzie w końcu gotowa. Najważniejsze wydarzenie w roku, a znowu trzeba robić to w ostatniej chwili. E-maile lecą tak przejrzyście. Nie ma czasu na długie myślenie. Otwierają się jak na lini montażowej, jeden mail po drugim. Co to jest? Załącznik wygląda niepozornie, może być ważnym dokumentem zewnętrznego dostawcy usług. Szybko otwary za pomocą podwójnego kliknięcia - Twój G DATA Antivirus Mac uderza natychmiast i ostrzega przed szkodliwym antywirusem. Na szczęście zainwestowałeś w profesjonalne zabezpieczenia dla systemu iOS - nie do pomyślenia, gdyby złośliwe oprogramowanie zniszczyło Twoją pracę.

Złośliwe oprogramowanie
jest bez szans

Niebezpieczeństwa na komputerze Mac są wykrywane i usuwane automatycznie - bez wpływu na szybkość komputera.

Ochrona przed niebezpiecznymi linkami

Bez względu na to, czy przeszukujesz Internet, czy surfujesz w sieciach społecznościowych: jeśli klikniesz na złośliwy link, nasza ochrona przed wirusami dla systemu MacOS zablokuje witrynę.

Skanowanie antywirusowe na żądanie

Szybko sprawdzaj pliki lub całe pamięci USB pod kątem szkodników. Po prostu przeciągnij i upuść na ikonę G DATA na pasku zadań.

G DATA Antivirus Mac:
najważniejsze funkcje

Skaner antywirusowy

Program antywirusowy dla systemu Mac wykrywa i usuwa w czasie rzeczywistym wszystkie typy złośliwego oprogramowania, takiego jak wirusy, oprogramowanie szpiegujące, konie trojańskie, programy rejestrujące naciśnięcia klawiszy i adware - nawet jeśli przychodzą one do systemu za pośrednictwem załączników wiadomości e-mail. Zaufaj najlepszemu skanerowi antywirusowemu według Stiftung Warentest.

Ochrona phishing

Blokuje fałszywe i niebezpieczne witryny zaprojektowane w celu przechwytywania danych osobowych, takich jak dane logowania czy dane karty kredytowej.

Kwarantanna

Program antywirusowy dla komputerów Mac izoluje zainfekowane lub podejrzane pliki w zablokowanym obszarze. Pliki nie mogą być już otwierane i nie powodują uszkodzeń.

Ochrona przed szkodnikami Mac i Windows

Program nie tylko wykrywa wirusy na sytemy Mac, ale także szkodniki dla systemów Windows. Zapobiega nieumyślnemu przekazywaniu zainfekowanych plików rodzinie, znajomym lub współpracownikom.

Bezpieczne pliki

W razie potrzeby program antywirusowy dla systemu Mac będzie skanował nośniki wymienne lub pojedyncze pliki w poszukiwaniu szkodliwych składników.

Automatyczne aktualizacje

Aktualizacje produktów i informacje o nowych szkodnikach są pobieranie automatyczne..

Twoja wszechstronna ochrona, specjalnie dla macOS

Zawsze bezpieczny - z ochroną w czasie rzeczywistym

Podczas edycji zdjęć, pisania lub przerwy w filmie skaner działa w czasie rzeczywistym. Skanuje Twój system pod kątem złośliwego oprogramowania - bez spowalniania pracy Maca. Kiedy plik jest tworzony, otwierany lub modyfikowany, G DATA Antivirus Mac sprawdza ten proces i zatrzymuje podejrzane operacje. Aby uchronić Cię przed skutkami, potencjalne szkodniki umieszczane są w kwarantannie. Ty decydujesz, co powinno się z nimi stać.

Skanowanie ręczne

Złośliwe oprogramowanie może łatwo ukryć się na pamięciach USB lub zewnętrznych dyskach twardych. Dlatego należy skanować wszystkie nośniki wymienne, które są podłączone w poszukiwaniu złośliwego oprogramowania.
"Wystarczy przeciągnąć i upuścić pliki lub foldery do ikony G DATA w pasku, aby rozpocząć skanowanie antywirusowe."
Po prostu przeciągnij i upuść ikonę pendrive'a, wybranego pliku lub całych folderów w oknie aplikacji swojego G DATA Antivirus Mac lub w ikonę G DATA w stacji dokującej. Natychmiast wiesz, czy pasażer na gapę chce się przemycić.

Ochrona dla rodziny i przyjaciół

Chroń swoich przyjaciół i krewnych przed atakami cyberprzestępców. Oprócz skutecznej ochrony antywirusowej na komputerach Mac, G DATA zapewnia sygnatury systemu Windows. Podczas gdy szkodliwe oprogramowanie dla systemu Windows nie stanowi zagrożenia dla komputera Mac, może dostać się do komputera za pośrednictwem poczty e-mail lub dysku. Dzięki G DATA Antivirus Mac przestajesz rozprzestrzeniać wirusy Windows.
8400000  nowych typów złośliwego oprogramowania odkryto przez ekspertów w G DATA Security Labs w 2017 roku. Windows ma zdecydowanie największy udział w platformach z obsługą złośliwego oprogramowania.

Zrelaksuj się surfując w Internecie

Dbamy również o Ciebie i Twoją rodzinę w drodze przez Internet: G DATA Internet Protection dla Twojej przeglądarki wykrywa złośliwe linki i blokuje fałszywe witryny phishingowe. Aktywuj rozszerzenie Google Chrome lub Apple Safari za jednym naciśnięciem przycisku.

Prosta i intuicyjna obsługa

Przejrzysty interfejs użytkownika: wybierz krótkim kliknięciem, co ma zostać zeskanowane - i wszystko jest bezpieczne. W oknie aplikacji możesz w dowolnym momencie sprawdzić aktualny stan bezpieczeństwa swojego systemu.

Wymagania systemowe

  • Intel-based Apple Mac z Mac OS X Lion (10.7.5) lub wyższy
  • 1 GB RAM, 400 MB wolnego miejsca na dysku, rozdzielczość ekranu co najmniej 1024 x 640
  • do zainstalowania oprogramowania, sygnatur wirusów oraz aktualizacji oprogramowania wymagane jest połączenie z Internetem

Mac i OS X są znakami towarowymi firmy Apple Inc., zarejestrowanymi w Stanach Zjednoczonych i innych krajach.

 

133.879.314 € szkód

w bankowości internetowej i zakupach online uniemożliwiła nasza nagradzana technologia ochrony.

600.000 złośliwych plików

jest codziennie badanych przez analityków wirusów z G DATA. Nasi eksperci pracują niestrudzenie dla Twojego bezpieczeństwa - abyś nie musiał już martwić się zagrożeniami z Internetu.

13 ataków na minutę

średnio jest zgłaszanych przez naszych klientów. Oprogramowanie antywirusowe G DATA nie tylko zapobiega tym wszystkim atakom - nasza inteligentna technologia nieustannie uczy się niezawodnie zwalczać nawet nieznane szkodliwe programy.

Potrzebujesz zabezpieczenia na inną platformę?

Całkowicie bezpieczny z menedżerem haseł i indywidualnymi kopiami zapasowymi

Total Security dla systemu Windows

Bezpieczeństwo dla Twojego mobilnego towarzysza - dobrze chronione urządzenie w podróży

Mobile Internet Security dla systemu Android