G DATA
Mobile Security iOS

Najlepsza ochrona dla urządzeń mobilnych

24/7
Wsparcie

Gwarancja bezpieczeństwa niezależnie od działań.

Wysyłasz wiadomości służbowe, rozmawiasz ze znajomymi, publikujesz selfie z wakacji:

Twój iPhone i iPod sprawiają, że życie staje się bardziej mobilne. Dbamy o Twoje urządzenie Apple tak, byś zawsze mógł cieszyć się wolnością i swobodą użytkowania. Zapewniamy niezawodną ochronę przed kradzieżą i phishingiem.

Czysta przyjemność z surfowania

G DATA Mobile Security iOS jest zawsze o krok przed przestępcami: zintegrowana przeglądarka zapobiega atakom phishingowym i chroni Cię przed złośliwymi witrynami, zanim zdążą wyrządzić szkody.

Ekran dotykowy smartfona
Klient G DATA korzysta z platformy internetowej w celu zlokalizowania swojego smartfona.

Znajdź to, czego szukasz

Gdzie się podziało Twoje urządzenie? G DATA Mobile Security iOS pomoże Ci znaleźć odpowiedź na to pytanie. Z pomocą platformy ActionCenter szybko ustalisz lokalizację swojego iPhone’a lub iPad'a. Jeśli wiesz, że jest gdzieś blisko, możesz aktywować w nim głośny sygnał dźwiękowy - również wtedy, gdy urządzenie jest wyciszone. Twoje współrzędne zawsze są z nami bezpieczne.

Niezawodne wykrywanie zagrożeń

G DATA Mobile Security iOS od razu informuje Cię o lukach w zabezpieczeniu Twojego sprzętu. Jeśli zauważy podejrzaną aktywność, niezwłocznie dzwoni na alarm.

Wykrywanie Jailbreak
Chłopiec gra na smartfonie

Dbamy o najmłodszych

Za sprawą zintegrowanej przeglądarki Twoje dzieci mogą bezpiecznie uczyć się funkcjonowania w środowisku cyfrowym. W tym celu ściśle współpracujemy z pedagogami społecznymi i psychologami z portalu ochrony dzieci fragfinn.de . Stała współpraca z pedagogami i psychologami pomaga nam nie tylko tworzyć witryny przyjazne dzieciom, ale też blokować te niebezpieczne. Komponuj listę stron internetowych, zgodną z własnymi preferencjami i zapewnij swoim dzieciom dobry start w świecie technologii.

Funkcje Mobile Security iOS

Analiza bezpieczeństwa

Jeśli kupiłeś używany sprzęt Apple, G DATA pomoże Ci sprawdzić go pod kątem potencjalnych zagrożeń. Poprzedni właściciel, odwiedzając podejrzaną witrynę lub pobierając niebezpieczną aplikację, mógł stworzyć lukę w zabezpieczeniach - zachętę do instalacji złośliwego oprogramowania. G DATA Mobile Security iOS poinformuje Cię w przypadku takiego działania.

Ochrona przed phishingiem

Niezależnie od miejsca, w którym przebywasz, G DATA Mobile Security chroni Cię podczas surfowania po sieci. Natychmiast blokuje zmanipulowane strony, dzięki czemu Twoje transakcje online zawsze są bezpieczne.

Sygnał dźwiękowy

Wiesz, że Twój iPad lub iPhone musi być gdzieś blisko, tylko gdzie? Za pośrednictwem platformy G DATA uruchomisz głośny alarm - nawet jeśli urządzenie jest wyciszone. W ten sposób możesz szybko znaleźć swój smartfon lub tablet.

Skaner kodów QR

Kody QR można znaleźć wszędzie. Czasami jednak tworzą niewidoczne na pierwszy rzut oka zagrożenie. Dzięki naszemu skanerowi kody QR są teraz praktyczne i w pełni bezpieczne. Zawarte w nich informacje są wywoływane i wykorzystywane dopiero po ich szczegółowym sprawdzeniu i uznaniu za nieszkodliwe.

Lokalizacja

Dzięki G DATA Mobile Security iOS szybko zlokalizujesz swoje urządzenie i pozostaniesz chronionym przez surowe niemieckie prawo dot. ochrony danych.

Kontrola rodzicielska

Dzięki G DATA Mobile Security iOS w prosty sposób określisz, które witryny mogą odwiedzać Twoje dzieci. Dzięki modułowi kontroli rodzicielskiej możesz łatwo uczynić przeglądarkę bezpiecznym miejscem dla najmłodszych.

Usługi i wymagania systemowe

Wsparcie 24/7

Jesteśmy do Twojej dyspozycji przez cały rok, 24 godziny na dobę. Wystarczy zadzwonić. Obsługa może być tak prosta.

Wymagania systemowe

Korzystaj z G DATA Mobile Security iOS na wszystkich urządzeniach mobilnych iOS 11.

G DATA AV Box

Jeszcze więcej bezpeczeństwa

 

Z G DATA Antivirus Mac możesz chronić też swój komputer Apple. Skaner antywirusowy w czasie rzeczywistym bada system w poszukiwaniu złośliwego oprogramowania. Robi to w tle, nie spowalniając pracy komputera.

 

  • zagrożenia są rozpoznawane i automatycznie usuwane z systemu
  • zintegrowana ochrona sieciowa blokuje niebezpieczne linki
  • za pomocą opcji “przeciągnij i upuść” możesz łatwo sprawdzać nowe pliki i nośniki pamięci

 

Więcej o G DATA Antivirus Mac