Mobile Device Management

Wygodna ochrona wszystkich urządzeń mobilnych firmy

Bezpieczne przeglądanie i ochrona w czasie rzeczywistym dla wszystkich urządzeń z systemem Android i iOS

Łatwe blokowanie niechcianych aplikacji

Ochrona przed kradzieżą zapewnia pełne bezpieczeństwo firmowych danych

G DATA Mobile Device Management

Czym jest Mobile Device Management

Mobile Device Management (MDM) to rozwiązanie umożliwiające centralne zarządzanie środowiskiem urządzeń mobilnych w firmie. Dzięki naszej platformie MDM masz pełną kontrolę nad bezpieczeństwem urządzeń z systemami iOS i Android, zgodnie z aktualnymi wytycznymi dotyczącymi ochrony danych. Dodatkowo, dzięki łączności z chmurą, Twoje urządzenia zawsze otrzymują najnowsze aktualizacje zabezpieczeń, nawet poza siecią firmową.

Zawarte w G DATA Endpoint Security bez dodatkowych opłat.

Jak Mobile Device Management ułatwia pracę:

Przegląd wszystkich urządzeń mobilnych

Miej oko na bezpieczeństwo swoich urządzeń mobilnych w centralnym pulpicie nawigacyjnym.

Łatwe dodawanie urządzeń

Oszczędzaj czas, wygodnie dodając nowe urządzenia z pulpitu nawigacyjnego

Wdrażanie ustawień centralnych

Łatwo wdrażaj nowe ustawienia i zasady zabezpieczeń na wszystkich urządzeniach.

Dodawanie profili

Przypisz urządzenia mobilne z różnych działów lub oddziałów do poszczególnych profili na podstawie poziomu bezpieczeństwa.

Jasne rekomendacje dotyczące działania

Identyfikuj i rozwiązuj problemy związane z bezpieczeństwem na bieżąco.

Ochrona przed kradzieżą

Chroń poufne pliki przed nieautoryzowanym dostępem: Zdalna możliwość zlokalizowania zablokowania i wyczyszczenia urządzenia.

Blokowanie niechcianych aplikacji

Zapobiegaj korzystaniu z niechcianych aplikacji, umieszczając je na czarnej i białej liście.

Kompleksowa ochrona wszystkich urządzeń mobilnych

Ochrona przed kradzieżą

Zgubiłeś urządzenie? Łatwo zlokalizuj, zablokuj lub wyczyść urządzenie zdalnie, aby chronić poufne dane.

Filtr aplikacji

Możemy zablokować korzystanie z niechcianych aplikacji zgodnie z polityką firmy, zapewniając większe bezpieczeństwo i kontrolę nad urządzeniami mobilnymi.

Bezpieczne surfowanie

Moduł Web Protection blokuje niebezpieczne witryny, które próbują wyłudzić poufne dane, takie jak hasła. Dzięki temu masz pewność, że Twoje dane są bezpieczne podczas korzystania z internetu.

Chroń zrootowane urządzenia

Możesz ustawić alerty, które automatycznie ostrzegą Cię, gdy urządzenie mobilne zostanie zrootowane. To ważne zabezpieczenie chroni przed potencjalnymi zagrożeniami związanymi z modyfikacją systemu operacyjnego urządzenia.

Ochrona karty SIM

Nasz system automatycznie blokuje urządzenia w przypadku wykrycia nieautoryzowanej zmiany karty SIM. Dzięki temu chronisz swoje urządzenie przed dostępem osób nieuprawnionych.

Ochrona w czasie rzeczywistym i sprawdzony silnik antywirusowy

MDM monitoruje urządzenia w czasie rzeczywistym i wykorzystuje silnik antywirusowy, który skanuje urządzenia z systemem Android w tle, blokując wszelkiego rodzaju złośliwe oprogramowanie, nawet po zainstalowaniu nowych aplikacji.

Jakość potwierdzona w testach

Badanie AV-Test dla Androida: od maja 2017 roku nasz skaner antywirusowy wykrywa każde złośliwe oprogramowanie bez wyjątku.

Case Study

Jak nasi klienci współpracują z G DATA

Mobile Device Management w szkole

„Nasza sieć jest odczuwalnie lepiej chroniona i rozwiązaliśmy problem z urządzeniami BYOD. A do tego możemy liczyć na świetną pomoc techniczną, świadczoną przez e-mail, telefon lub skype”.

— Raymond Bernaert, administrator IT w ROC Kop van Noord, Holandia

6000 studentów. 6000 urządzeń do użytku domowego i bezpieczna sieć z G DATA. Doskonałe wykrywanie złośliwego oprogramowania przez G DATA pomaga szkołom w Holandii chronić swoje sieci, na przykład gdy uczniowie korzystają z własnych urządzeń mobilnych.

Przeczytaj całe Case Study

Free support 24/7

Wsparcie techniczne

Nasi eksperci są dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 17:00. Można się z nimi skonsultować pod numerem telefonu: (+48) 94 37 29 653 lub wysyłając wiadomość na adres mailowy: [email protected].

Zwiększ bezpieczeństwo swojej firmy już dziś dzięki rozwiązaniu Mobile Device Management od G DATA.

Pełna ochrona dla firm

Mobile Device Management jest częścią każdego rozwiązania biznesowego G DATA Endpoint Security

Niezależnie od tego, które rozwiązanie biznesowe G DATA Endpoint Security wybierzesz, nasze kompleksowe oprogramowanie Mobile Device Management (MDM) jest dostępne bez dodatkowych opłat . Chroń dane Twojej firmy przed nieautoryzowanym dostępem z zewnętrznych źródeł.

Wypróbuj teraz bezpłatnie.       Dowiedz się więcej o G DATA Endpoint Security i skorzystaj z naszego rozwiązania.

Dlaczego rozwiązanie MDM jest ważne

Smartfony i tablety coraz częściej są wykorzystywane do wykonywania zadań o krytycznym znaczeniu dla bezpieczeństwa, zarówno w domu, jak i w biurze. Niezabezpieczone urządzenia stanowią poważne zagrożenie dla bezpieczeństwa IT Twojej firmy. W roku 2021 eksperci G DATA zidentyfikowali prawie 2,5 miliona nowych złośliwych programów dla systemu Android - a ta liczba nadal rośnie. Nasze rozwiązanie MDM chroni Twoją firmę przed tym zagrożeniem i oferuje dodatkowe funkcje ułatwiające zarządzanie wszystkimi urządzeniami mobilnymi w Twojej firmie. Oprogramowanie G DATA Mobile Device Management zwiększa bezpieczeństwo Twojej firmy i jest zgodne z przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych określonymi w Europejskim Rozporządzeniu o Ochronie Danych (RODO).

12 Sekund

tyle wystarcza G DATA, aby wykryć nową zainfekowaną aplikację na smartfonie, która może zaatakować infrastrukturę Twojej firmy za pośrednictwem urządzenia mobilnego.*

4.78 miliona €

to średni całkowity koszt wycieku danych w niemieckiej firmie.**

21 %

to procentowy wzrost liczby ataków na smartfony z systemem Android w 2021 roku w porównaniu z rokiem 2020.*

 

*Źródło: G DATA Software
**Źródło: “Cost of a Data Breach Report 2021”, Ponemon Institute