Antywirusy G DATA
w skrócie

Rekomendowany przez użytkowników:

G DATA Internet Security

Korzystam z Waszych programów antywirusowych juz około 9 lat i nie zmienię na żaden inny.

Grzegorz, G DATA INTERNET SECURITY

G DATA Antivirus G DATA Internet Security G DATA Total Security
Ochrona przed ransomware i cyberprzestępcami
Maksymalne bezpieczeństwo bez wpływu na wydajność
Cogodzinne aktualizacje sygnatur
Nagradzana technologia antywirusowa z 2 silnikami skanującymi
BankGuard dla bezpiecznej bankowości i zakupów
AntiPhishing
AntiSpam
Aktywna ochrona przed exploitami
Automatyczne skanowanie urządzeń USB i dysków
Ochrona portfeli kryptowalut (Bitcoin i Ethereum)
Implementacja AMSI
Pomoc techniczna PL
Firewall chroniący przed hakerami
Kontrola rodzicielska
Automatyczna kopia zapasowa
Zabezpieczony menedżer haseł
Kontrola urządzeń
Większa wydajność i bezpieczeństwo dzięki zintegrowanemu tunerowi

Technologie przyszłości cyberbezpieczeństwa

Sztuczna inteligencja w walce z oszustwami

G DATA eliminuje biznes cyberprzestępców: Opracowana przez nas technologia DeepRay® natychmiast ujawnia zakamuflowane złośliwe oprogramowanie. Oznacza to, że do nowego ataku hakerzy nie mogą już po prostu zmienić kamuflażu, aby oszukać oprogramowanie antywirusowe. Muszą przepisać rdzeń samego złośliwego oprogramowania - to znacznie trudniejsze zadanie.

Wysoki poziom bezpieczeństwa.

Dzięki BEAST zawsze masz silną ochronę po swojej stronie. Technologia ta chroni Cię również przed najnowszym złośliwym oprogramowaniem, niezależnie od tego, czy robisz zakupy online, rozmawiasz ze znajomymi, czy po prostu przeglądasz sieć. Analiza behawioralna BEAST pozwala wykryć szkodliwe procesy i natychmiast je zatrzymać - korzystając z pełni mocy obliczeniowej Twojego urządzenia.

Które rozwiązanie najlepiej pasuje do Twoich potrzeb?

Jakie są różnice? Bez względu na to, czy wybierzesz podstawową ochronę, G DATA Internet Security czy kompleksowy pakiet - dzięki trzem rozwiązaniom dla systemu Windows uzyskasz najlepsze zabezpieczenie bankowości internetowej, zakupów, wiadomości e-mail i danych. Każdy pakiet zawiera w sobie szereg cennych funkcjonalności. Są one dostosowane do wymagań różnych użytkowników internetu. Jeśli masz pytania dotyczące każdego z tych produktów, to napisz do nas. Z chęcią rozwiejemy Twoje wątpliwości, opowiemy o naszych systemach bezpieczeństwa i przedstawimy Ci zalety różnych produktów.

Jako niemiecka firma z ponad 35-letnim doświadczeniem stawiamy na najwyższą jakość dzięki naszym rozwiązaniom bezpieczeństwa. Przestrzegamy surowych niemieckich przepisów dotyczących ochrony danych i gwarantujemy, że nasze oprogramowanie antywirusowe nie ukrywa żadnych tylnych furtek. Zaufaj niemieckiemu Sicherheit!

Jakie są różnice pomiędzy pakietami?

W naszej ofercie są trzy produkty, to: Antivirus, G DATA Internet Security oraz G DATA Total Security. Każdy pakiet oznacza skuteczną ochronę Twojego komputera. Wszystkie z tych rozwiązań zabezpieczają Cię przed hakerami chcącymi wyłudzić Twoje dane, a także tworzącymi złośliwe oprogramowanie ransomware. Posiadamy doskonałe systemy chroniące przed cyberprzestępczością i cały czas je aktualizujemy. Działanie każdego z systemów w tle nie powoduje zmniejszenia wydajności Twojego urządzenia, a posiadają one aż dwa silniki skanujące, które były wielokrotnie nagradzane. Każdy z pakietów zagwarantuje Ci bezpieczeństwo korzystania z bankowości internetowej oraz dokonywania płatności za zakupy online. Wszystkie trzy rozwiązania posiadają także barierę przed spamem, exploitami i phishingiem. Ponadto każde podłączone do Twojego komputera urządzenie zostanie od razu sprawdzone. Nie ma więc ryzyka, że ktoś udostępni Ci szkodliwe oprogramowanie wraz z pendrivem. Możesz korzystać z naszej pomocy technicznej w języku polskim i cieszyć się ochroną portfeli kryptowalut.

Czym więc różnią się konkretne pakiety? G DATA Internet Security, poza wymienionymi wcześniej funkcjonalnościami, posiada także niezwykle silny firewall, który zabezpiecza Cię cały czas przed hakerami. Zarówno tymi, którzy chcą wyłudzić dane, jak i osobami instalującymi złośliwe oprogramowanie ukryte w mailach czy linkach. Możesz liczyć również na solidną ochronę rodzicielską. Dzięki niej możesz kontrolować działania swoich dzieci w sieci i nakładać na nie ograniczenia. Ponadto możesz tworzyć bezpieczne kopie zapasowe danych, które są przechowywane w chmurze. Dzięki temu masz pewność, że nie utracisz ważnych plików i dokumentów. Najdroższy pakiet jest przeznaczony dla osób, które chcą w szczególny sposób zadbać o bezpieczeństwo. To automatyczna kopia zapasowa, której nie musisz wykonywać samodzielnie, kontrola urządzeń, a także zabezpieczony menedżer haseł. Będzie on dawać tylko Tobie dostęp do wszystkich haseł, dzięki czemu możesz zdecydować się na najtrudniejsze do złamania hasła.

Jakość potwierdzona w niezależnych testach

  • AV Comparatives Real-World Protection
  • AV Comparatives Performance
  • AV Comparatives Malware Protection
  • AV Comparatives ATP Consumer
  • AV Comparatives Malware Protection
  • AV Comparatives
  •  PC World Sprawdzony Produkt
  • AV Lab BEST+++