Security Awareness Trainings

Akademia G DATA oferuje wszystkim firmom najnowocześniejsze szkolenia i kompleksową wiedzę z zakresu cyberbezpieczeństwa.

Akademia G DATA oferuje firmom różnej wielkości najnowocześniejsze szkolenia i wszechstronną wiedzę na temat cyberbezpieczeństwa. Na naszej interaktywnej platformie ciekawie przygotowane kursy uczą pracowników jak chronić siebie i firmę przed atakami w codziennym, cyfrowym życiu. Szkolenia dostępne są z każdego miejsca, ponadto są zróżnicowane i łatwe do zintegrowania z codziennymi obowiązkami.

Łatwiejsze zarządzanie
cyberbezpieczeństwem

Szkolenie online zawiera wszystko, co Twój zespół powinien wiedzieć o bezpieczeństwie cyfrowym

10-15 minutowe lekcje, które można zrealizować w międzyczasie, w ramach codziennych obowiązków

Różnorodne formy, takie jak filmy wideo, quizy i mini gry, po to aby nową wiedzę można było łatwo zapamiętać

CO WYRÓŻNIA NASZE SZKOLENIA Z ZAKRESU
ŚWIADOMOŚCI BEZPIECZEŃSTWA

Nasze szkolenia online są bardziej elastyczne niż jakiekolwiek szkolenia stacjonarne. Dzięki Security Awareness Trainings pracownicy uczą się, że nawet nieszkodliwie wyglądający link może być niebezpieczny, a dobre hasła są ważne w walce z cyberprzestępcami.

Praktyczność

Nasze szkolenia z zakresu bezpieczeństwa IT i ochrony danych uwrażliwiają pracowników na ważne kwestie w powyższym temacie. Twoi pracownicy uczą się na własnym komputerze lub urządzeniu mobilnym, korzystając z praktycznych zadań i przykładów.

Raporty

Możliwość śledzenia postępów uczestników kursu oraz podnoszenia ich świadomości o cyberbezpieczeństwie. Wystarczą dwa kliknięcia, aby wygenerować raport o przeprowadzonych szkoleniach, który pomoże również przygotować firmę do certyfikacji ISO 27001.

Starter Kit

Właściwa motywacja jest ważna - pracownicy zostaną wprowadzeni w nastrój szkoleń dzięki plakatom, tapetom i innym dodatkom.

Prosta instalacja

Oszczędność czasu i zasobów na instalację. Udostępniamy system zarządzania nauczaniem (LMS) w naszej chmurze. Wystarczy otworzyć przeglądarkę i rozpocząć szkolenie.

Dopasowanie do potrzeb

Nasz zespół wsparcia jest dostępny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00, aby w razie potrzeby pomóc przy instalacji lub innych problemach technicznych.

Certyfikaty i nagrody:

Jako niemiecki producent dajemy gwarancję jakości.
TeleTrust to niemiecka sieć bazy wiedzy w zakresie bezpieczeństwa informacji w sektorze IT.
W ramach współpracy BSI na rzecz cyberbezpieczeństwa G DATA dostarcza firmom informacje na temat aktualnych zagrożeń i praktycznych środków bezpieczeństwa IT.
Nasze szkolenia Security Awareness otrzymały srebrne odznaczenie w 2021 od Security Insider.

Tematy szkoleń

Na kwestie cyberbezpieczeństwa patrzymy holistycznie, po to, aby Twoi pracownicy byli przygotowani na wszystkie możliwe zagrożenia związane z bezpieczeństwem IT. Dzięki 36 kursom nauczymy ich, jak rozpoznawać niebezpieczeństwo oraz przekażemy skuteczne sposoby postępowania w takich sytuacjach. Poniżej znajdują się tylko niektóre tematy podejmowane w ramach szkolenia online dla pracowników:

Dobrze przemyślana koncepcja dydaktyczna

Dobre szkolenie gwarantuje, że wiedza zagości w umysłach pracowników na długi czas. Nasz e-learning zapewni, że uczestnicy nie tylko zapamiętają potrzebną wiedzę, ale będą również potrafili zastosować ją w codziennej pracy. Właśnie taka jest nasza koncepcja na sukces.

Pani przy laptopie

Optymalna ścieżka edukacji

Nasi specjaliści od e-learningu opracowali najlepszą ścieżkę nauki dla Twoich pracowników. Wszystko przygotowane jest tak, aby każdy kursant otrzymał informacje, które zrozumie i łatwo będzie mógł wykorzystać w praktyce.

Storytelling

W naszych szkoleniach uczestnicy są aktywną częścią scenariusza działania. Każda podjęta przez nich decyzja wpływa na przebieg zdarzeń. W ten sposób sprawiamy, że nauka staje się namacalnym doświadczeniem pewnych niebezpiecznych sytuacji.

Nauka poprzez zabawę

Poprzez grywalizację, nasz interaktywny e-learning budzi instynkt gracza i skupia uwagę Twoich pracowników. Zabawa podczas nauki utrwala treści.

Trwały sukces

Nasza koncepcja edukacyjna łączy szkolenia oraz regularne odświeżanie zdobytej wiedzy. Wszystko po to, aby Twoi pracownicy stale pamiętali, to czego się nauczyli.

Zgodność z przepisami

Nasze kursy spełniają wymagania dotyczące szkolenia pracowników w zakresie RODO. Zwiększają one również świadomość dotyczącą ochrony informacji. Jest to jeden z podstawowych warunków otrzymania certyfikatu ISO27001.

Sprawdź, jak wzrasta świadomość
w zakresie cyberbezpieczeństwa 
w Twojej firmie

Dostęp do raportów zapewnia monitorowanie realizacji założonych KPI.

  • Wyniki testów mogą posłużyć jako sprawdzenie wiedzy z zakresu ochrony danych
  • Odsetek rozpoczętych, realizowanych i zakończonych szkoleń. Wgląd w tematy, które są szczególnie ważne dla pracowników.
  • Informacje na temat świadomości bezpieczeństwa w firmie.

Jak możesz wykorzystać szkolenia
z zakresu świadomości cyberbezpieczeństwa
w swojej firmie

Niezależnie od tego, czy jesteś małą firmą, czy dużą korporacją - nasze szkolenia z zakresu cyberbezpieczeństwa są gwarancją bezpiecznej przyszłości.

Platforma i treści edukacyjne

Nasz kompletny pakiet zapewnia natychmiastowy dostęp do platformy. Szkolenia można szybko i łatwo udostępnić wszystkim pracownikom za pomocą indywidualnych loginów.

Rozwiązanie typu White Label

Ty i Twój zespół otrzymujecie pełny dostęp do naszych treści i wstępnie skonfigurowanego środowiska szkoleniowego. Chętnie zaprojektujemy platformę zgodnie z Twoimi wymaganiami, w stylu Twojej firmy.

Cyberprzestępcy kierują swoje ataki w stronę najsłabszego ogniwa w łańcuchu ochrony firmy - pracownika używającego służbowego komputera. Szkolenie w zakresie świadomości niebezpieczeństw płynących z sieci, takich jak na przykład phishing, pomaga udaremnić próby ataków. Z taką wiedzą i przygotowaniem napastnicy nie mają szans.

Szkolenia G DATA w akcji

Chcąc przygotować pracowników na niebezpieczeństwa związane z przestrzenią cyfrową, producent sprzętu wspinaczkowego polega na naszych szkoleniach.

Przeczytaj case study

Zarząd międzynarodowej firmy promuje holistyczną podejście do szkoleń swoich pracowników w kwestiach IT security.

Przeczytaj case study

Dostawca usług ICT wykorzystuje nasze kursy jako rozwiązanie white-label i oferuje w ten sposób swoim klientom nowoczesny e-learning.

Przeczytaj case study

Świadomość z zakresu cyberbezpieczeństwa jest istotną częścią ochrony korporacyjnej. Nie wahaj się ani chwili dłużej! Porozmawiaj z nami.

G DATA silny partner dla bezpieczeństwa IT

Od 35 lat zapewniamy bezpieczeństwo w cyfrowym świecie między innymi dzięki technologiom AI, ochronie punktów końcowych i testom penetracyjnym. Reagując na bieżąco na pojawiające się incydenty tworzymy rozwiązania w zakresie technologii i usług bezpieczeństwa dostosowanych do pojawiających się zagrożeń.

W G DATA Campus, dzięki zatrudnianiu ponad 500 osób, badamy i analizujemy obecne oraz przyszłe zagrożenia. Pozwala to nam prezentować na naszych kursach aktualne treści, ponieważ dostosowujemy je do obecnej sytuacji w cyberprzestrzeni. To daje pewność, że kursanci będą w stanie rozpoznać i zablokować również nowe taktyki używane do ataków przez cyberprzestępców.

Nasza platforma z ponad 30 kursami, raportowanie postępów, pomoc w uruchomieniu oraz wsparcie techniczne to idealny sposób, aby uczynić swoich pracowników specjalistami w dziedzinie bezpieczeństwa IT. Z każdym szkoleniem ochrona firmy staje się silniejsza.