Moduł opcjonalny

Patch Management

Automatycznie usuwaj luki w zabezpieczeniach. W każdej chwili. Na każdym urządzeniu.

Cały ruch sieciowy jest zabezpieczony na poziomie serwera

Szkodliwe strony internetowe i wiadomości e-mail nie docierają do pracowników

Urządzenia gościnnie znajdujące się w sieci są również chronione, nawet jeśli nie mają zainstalowanego programu zabezpieczającego.

Firmy toczą nieustanny wyścig z cyberprzestępcami. Hakerzy dostrzegają okazję do cyberataków, gdy tylko zostanie zauważona luka w zabezpieczeniach lub zostanie wydana poprawka. Jeśli nie wprowadzisz zmian wystarczająco szybko, zostawisz im otwartą furtkę do firmowych danych.

G DATA Patch Management

Likwidowanie luk zanim zostaną wykorzystane

Firmy używają wielu programów, różnych systemów operacyjnych oraz coraz większej liczby komputerów i urządzeń mobilnych. Sprawia to, że zarządzanie aktualizacjami jest skomplikowanym i czasochłonnym zadaniem, z którym wiele firm nie może sobie poradzić w takim tempie, w jakim by tego potrzebowało.

Rozwiązanie G DATA Patch Management pomaga zautomatyzować cały proces eliminowania luk w zabezpieczeniach, od wykrywania i ustalania priorytetów po dystrybucję poprawek w całym systemie.

Szybsze eliminowanie problemów z G DATA

Zintegrowane rozwiązanie z programami innych firm

Wiele narzędzi do zarządzania poprawkami działa tylko dla określonych producentów oprogramowania lub aplikacji. G DATA Patch Management to jedno scentralizowane rozwiązanie dla systemu Microsoft Windows, a także dla ponad 200 programów, takich jak Adobe, Java i Chrome.

Automatyczna dystrybucja poprawek

Instalując samodzielnie niezbędne aktualizacje na każdym urządzeniu osobno, wydłużasz czas, który może zostać wykorzystany do przeprowadzenia cyberataku. Nasze narzędzie automatycznie dostarcza do Ciebie wszystkie istotne poprawki oprogramowania i wprowadza je na wszystkich Twoich urządzeniach.

Brak kosztownych przestojów w pracy

Nie trać czasu na kosztowne przestoje spowodowane problemami ze zgodnością nowej wersji programu. Wprowadzenie aktualizacji w środowisku testowym pozwala od razu zapobiec problemom ze zgodnością na urządzeniach końcowych.

Proste i efektywne zarządzanie poprawkami

Firmy szybko tracą kontrolę nad tym, które aktualizacje są zainstalowane, a które nie, co stanowi zagrożenie dla bezpieczeństwa. Rozwiązanie G DATA Patch Management pozwala uzyskać pełną przejrzystość i kontrolę nad aktualnością środowiska IT

 • Przegląd wszystkich zainstalowanych w sieci programów i wersji systemu Microsoft Windows.
 • Ujawnianie luk w zabezpieczeniach i brakujących poprawek.
 • Jednoczesne aktualizowanie programów na wybranych komputerach lub całych grupach urządzeń za pomocą jednego kliknięcia.
 • Tworzenie indywidualnych harmonogramów wprowadzania poprawek w systemie.

Szybkie eliminowanie krytycznych luk w zabezpieczeniach

Każdego roku odkrywanych jest kilka tysięcy luk w zabezpieczeniach i wydawane są stosowne poprawki usuwające te niedociągnięcia. To sprawia, że trudno jest ustalić właściwe priorytety w zarządzaniu aktualizacjami. Dzięki G DATA można określić, które luki są szczególnie istotne dla firmy i natychmiast je załatać

 • Łatwa weryfikacja nowych poprawek, które mogą mieć wysoki, normalny lub niski priorytet.
 • Możliwość skonfigurowania natychmiastowej i automatycznej instalacji aktualizacji dla luk o wysokim priorytecie.
 • Automatyczne instalowanie poprawek, jeśli spełniają one określone kryteria, takie jak nazwa producenta lub produktu.
G DATA Patch Management

Wprowadzanie poprawek bez obaw o przestoje w pracy

Zainstalowano kilka aktualizacji i nagle nic już nie działa? Nie martw się - dzięki naszemu oprogramowaniu do zarządzania poprawkami taka sytuacja się nie wydarzy

 • Otrzymasz tylko te poprawki, które nie zawierają błędów i zostały już przez nas wstępnie przetestowane.
 • Przed instalacją, możesz sprawdzić poprawkę w środowisku testowym, czy aktualizacja nie spowoduje problemów w Twojej sieci.
 • Czy chcesz przywrócić wszystko do poprzedniego stanu? Dzięki funkcji przywracania ostatniej, prawidłowej poprawki, łatwo odinstalujesz aktualizacje, które zostały już zastosowane.
G DATA Patch Management

Raporty o skuteczności działań

Patch Management oferuje wszechstronne opcje raportowania

 • Otrzymuj raporty i uzyskaj szybką weryfikację tego, czy poprawka została pomyślnie wprowadzona na urządzeniach końcowych.
 • Dopasowanie raportów do potrzeb, dzięki elastycznym opcjom filtrowania i parametrom definiowanym przez użytkownika.
 • Tworzenie podsumowań wydajności dla kierownictwa lub szczegółowych raportów dla personelu technicznego.
 • Automatyczne wysyłanie raportów w określonych, zaplanowanych porach.

Idealny dodatek do rozwiązania biznesowego G DATA

Dodatek Patch Management można zintegrować z rozwiązaniem biznesowym G DATA bez konieczności instalacji dodatkowego oprogramowania. Po prostu możliwość zarządzania poprawkami pojawia się jako dodatkowa opcja w G DATA Administrator. Patch Management uzupełnia bezpieczeństwo systemów informatycznych w połączeniu z istniejącymi funkcjami.

Już dziś porozmawiaj z naszymi ekspertami o tym, jak nasze rozwiązanie może pomóc Ci zautomatyzować zarządzanie ochroną przed cyberatakami.

Bezpłatna pomoc techniczna

Wsparcie techniczne w języku polskim

Zespół serwisu i pomocy technicznej znajduje się w Polsce, tuż obok zespołu programistów. Z naszymi ekspertami można skontaktować się przez telefon od poniedziałku do piątku w godzinach między 8:00 a 17:00 lub niezależnie od czasu wysłać wiadomość e-mailową.

Jeszcze więcej bezpieczeństwa dla Twojej firmy

Zabezpiecz pocztę i serwery proxy

Uzupełnij swoje rozwiązanie biznesowe o nasze dodatki dla serwerów pocztowych i proxy. Filtrują one złośliwe oprogramowanie nie tylko na urządzeniach końcowych, ale już na poziomie serwera lub bramy.

 • Blokuj zagrożenia zanim dotrą do punktów końcowych
 • Chroń smartfony i urządzenia w sieci gości, którzy nie posiadają ochrony
 • Kontroluj dostęp pracowników do szkodliwych stron, łączy lub treści

 

Ochrona serwera i brama bezpieczeństwa