Mamy to! Certyfikat Channel Master 2024 dla G DATA

2023-12-12 15:51:00

W dniu 7.12 w Hotelu Polonia Palace odbyła się gala z okazji 25 lecia CRN Polska na której to m. in. został opublikowany Kodeks Dobrych Praktyk Partnerskich.

Kodeks to swego rodzaju manifest zawierający wytyczne dla producentów, dystrybutorów oraz integratorów co do standardów współpracy z resellerami i klientami. Jego celem jest zoptymalizowanie ekosystemu partnerskiego, przyczyniając się do obopólnego sukcesu na rynku IT.

W G DATA od zawsze stawialiśmy na dobre relacje z naszym kanałem partnerskim. Na przejrzyste zasady współpracy i relacje. Tym bardziej cieszy fakt docenienia naszych starań. W szczególności, że w procesie certyfikacji czynny udział brali także Partnerzy. Dopiero po wysłuchaniu ich opinii redaktorzy z CRN Polska brali się za sprawdzenie firm w 10 osobnych kategoriach m. in. szkolenia produktowe, wsparcie marketingowe, polskojęzyczne wsparcie techniczne dla Partnerów itd.


Na postawie tego procesu wyróżniono 15 producentów z Polski w tym nas. Statuetkę odebrał CEO G DATA Software Polska Piotr Klockiewicz. 

KODEKS DOBRYCH PRAKTYK PARTNERSKICH

Media:

Kontakt

G DATA Software Sp. z o.o.
Warcisława IV 2
78-400 Szczecinek

Telefon: +48 94 37 29 650
E-Mail: sales@remove-this.gdata.pl