Bezpieczna i prywatna aktywność w sieci z G DATA VPN

2022-04-15 14:40:00

Firma G DATA zajmująca się cyberobroną rozszerza ofertę produktów 

Dzięki G DATA VPN firma G DATA Software, zajmująca się bezpieczeństwem IT, wprowadza nowe rozwiązanie do zabezpieczania ruchu internetowego. Klienci mogą korzystać z ponad trzydziestopięcioletniego doświadczenia firmy, gwarancji "no-backdoor" oraz jakości "Made in Germany". Jedną licencją można zabezpieczyć do dziesięciu urządzeń na jeden rok. Tylko teraz w specjalnej cenie promocyjnej 140,00 PLN!

Dzięki G DATA VPN rozszerzamy naszą ofertę zabezpieczeń o kolejne rozwiązanie zapewniające większe bezpieczeństwo w Internecie. Dajemy użytkownikom internetu ochronę ich prywatności oraz wrażliwych danych, aby nie dostały się w ręce cyberprzestępców lub firm reklamowych, które mogą dzięki nim zarabiać pieniądze.

Daniel Buch
Specjalista B2C w G DATA 

Korzyści płynące z G DATA VPN

  • Szyfrowanie przesyłanych danych: zabezpieczanie niechronionych połączeń, zarówno w domu, jak i korzystając z publicznych sieci WLAN

  • Prywatność: rygorystyczna polityka "No Logging" w usłudze G DATA VPN

  • Nieograniczony dostęp do treści: omijanie ograniczeń związanych z dostępem do mediów i witryn internetowych obowiązujących w danym kraju.

  • Anonimowa aktywność w sieci możliwa dzięki prawie 2 000 serwerów VPN w ponad 75 lokalizacjach na całym świecie.

Czym jest VPN?

VPN to skrót od Virtual Private Network, czyli wirtualna sieć prywatna. Ta usługa pozwala ukryć adresy IP i nawiązać szyfrowane połączenie z Internetem. VPN pomaga także obejść sztuczne ograniczenia dostępu do mediów i stron internetowych lub cenzurę. Wystarczy jedno kliknięcie, aby przenieść swój adres IP do innego kraju, którego nie dotyczą restrykcje.

Więcej informacji, w tym wymagania systemowe, można znaleźć na stronie https://gdata.pl/vpn

Media: