G DATA Security Awareness - e-learning odpowiedzią na potrzeby firm

2022-03-18 15:16:00

Producent pierwszego antywirusa na świecie odpowiada na duże zainteresowanie firm szkoleniami dla pracowników przygotowując nową platformę e-learningową.

Podnoszenie świadomości pracowników na temat cyberzagrożeń jest jednym z największych wyzwań w dziedzinie bezpieczeństwa IT - o czym świadczy duże zapotrzebowanie na szkolenia G DATA Security Awareness Trainings poza Polską. G DATA uczyniła teraz swój portal e-learningowy jeszcze bardziej przejrzystym i intuicyjnym - zarówno dla uczestników szkoleń, jak i menedżerów IT. Ponadto, portfolio szkoleń można teraz jeszcze lepiej dostosować do wielkości firmy. Dzięki G DATA Security Awareness Trainings pracownicy mogą dowiedzieć się wszystkiego o bezpieczeństwie IT w 35 kursach online i w ten sposób stać się pierwszą linią obrony w walce z cyberprzestępczością. Już wkrótce szkolenia dostępne dla klientów w Polsce. Stwórz ludzki firewall w swojej firmie!

Fantastyczny odzew na nasze szkolenie uświadamiające przytłoczył nas i pokazuje, jak ważny jest to temat. Szkolenie pracowników jest niezbędne, zwłaszcza w średnich przedsiębiorstwach. Aby jeszcze lepiej spełniać potrzeby i życzenia naszych klientów, uruchomiliśmy nowy portal e-learningowy dla naszych szkoleń i już wkrótce wchodzimy ze szkoleniami na polski rynek. W ten sposób możemy jeszcze lepiej wspierać naszych klientów końcowych w podnoszeniu świadomości ich pracowników.

Hendrik Flierman
G DATA Global Sales Director

G DATA Security Awareness Trainings panel użytkownika.

Wyższy poziom ochrony dla twojego zespołu

Akademia G DATA oferuje najnowocześniejsze szkolenia i wszechstronną wiedzę z zakresu cyberbezpieczeństwa dla firm, niezależnie od ich wielkości i struktury. Na naszej interaktywnej platformie ciekawie przygotowane kursy uczą pracowników jak chronić siebie i firmę przed atakami w codziennym, cyfrowym życiu. Szkolenia dostępne są z każdego miejsca, ponadto są zróżnicowane i łatwe do zintegrowania z codziennymi obowiązkami. 

  • Szkolenie online zawierające wszystko to, co personel musi wiedzieć o cyberbezpieczeństwie

  • 10-15 minutowe lekcje, które można zrealizować w międzyczasie, w ramach codziennych obowiązków

  • Różnorodne formy, takie jak filmy wideo, quizy i mini gry, po to aby nową wiedzę można było łatwo zapamiętać

  • Łatwy do przyswojenia materiał nawet bez podstawowej wiedzy technicznej

DLACZEGO SECURITY AWARENESS TRAININGS?

Cyberbezpieczeństwo zaczyna się od pracowników. Jeśli personel jest przygotowany i zna możliwe zagrożenia, znacznie zmniejsza to ryzyko kosztownych ataków cybernetycznych. Kluczowy jest fakt, że dzięki tej wiedzy można uniknąć również płacenia kar za naruszenie przepisów o ochronie danych. Security Awareness Trainings to również możliwość śledzenia postępów pracowników w nauce, a także idealne przygotowanie i wsparcie w procesie certyfikacji ISO 27001.

Media:

Kontakt

G DATA Software Sp. z o.o.
Warcisława IV 2
78-400 Szczecinek

Telefon: +48 94 37 29 650
E-Mail: sales@remove-this.gdata.pl