Program Partnerski G DATA

Integratorzy systemów | Dostawcy usug IT | Sprzedawcy oprogramowania | Sklepy internetowe

Sukces razem z G DATA!

Firmy muszą dziś utrzymywać wyższe standardy bezpieczeństwa niż kiedykolwiek. Z partnerami u naszego boku chcemy wspólnie korzystać z ogromnego potencjału rynku IT w Polsce wynikającego z wciąż rosnącego zapotrzebowania na oprogramowanie zabezpieczające. Klienci oczekują niezawodnej ochrony swoich danych, z naszym Programem Partnerskim zaspokojenie ich potrzeb jest nie tylko łatwiejsze, ale przynosi też większe zyski.

Co oferujemy naszym Partnerom?

  • Wielokrotnie nagradzane oprogramowanie, które charakteryzuje się niezawodnością, kompleksową ochroną potwierdzoną licznymi niezależnymi testami. G DATA to intuicyjny interfejs i minimalna administracja nie wymagająca od użytkownika specjalistycznej wiedzy.
  • Niestandardowe rozwiązania, tak elastyczne jak potrzeby Klientów. Portfolio naszych produktów obejmuje rozwiązania dla każdej sieci komputerowej, nawet dla najbardziej wymagających klientów.
  • Szkolenia produktowe. Swoim Partnerom oferujemy program szkoleniowy oraz seminaria w systemie online. Korzystaj z naszej wiedzy i bądź zawsze o krok przed konkurencja.
  • Win-Win. Miara wygranej jest nasz wspólny sukces, dlatego też nagradzamy Twoje wyniki. Osiągnięcie założonych celów sprzedażowych skutkuje bonifikatą niezależnie od poziomu partnerskiego.
  • Dedykowany opiekun G DATA Dedykowany opiekun G DATA zawsze służy pomocą w zakresie doboru odpowiedniego rozwiązania, narzędzi sprzedaży, marketingu i obsługi Klienta.
  • Wsparcie techniczne przez telefon i e-mail, zarówno przed transakcją, jak i wsparcie posprzedażowe.
1,2 mln

nowych złośliwych aplikacji zindetyfikowała G DATA w pierwszym kwartale 2018 r.

(Źródło: G DATA)

Zarejestrowanie się do Programu Partnerskiego G DATA Software, to początek na drodze do zwiększenia Twoich szans na rynku i wzrostu sprzedaży w dalszym okresie działalności.

Poziomy Programu Parterskiego

Szkolenia

Program dla Partnerów G DATA Software pozwala wyróżnić się na rynku i oferuje szeroką gamę szkoleń, do budowania kompetencji z zakresu rozwiązań antywirusowych oferowanych przez G DATA Software.

Sposób szkolenia to łatwa i dogodna forma samokształcenia się: prezentacje na życzenie, w wersji online a niektóre także w formie video. Szkolenia prowadzone są za pośrednictwem Internetu przez eksperta w danej dziedzinie.

Wymagania certyfikacyjne od personelu

  • Sales Associate – szkolenie obejmuje 45 minutową prezentację
  • Sales Professional – szkolenie obejmuje 60 minutową prezentację
  • Technical Consultant – szkolenie obejmuje 60 minutową prezentację

Każdy uczestnik szkolenia po ukończeniu otrzyma certyfikat w formie papierowej z odpowiednim statusem.

Korzyści z uczestnictwa w Programie Parterskim

Jako Partner G DATA jesteś naszym łącznikiem z użytkownikiem końcowym. Program Partnerski G DATA jest stale rozwijany, aby zwiększać satysfakcje Klientów, zaspokajac ich rosnące potrzeby, umocnić ich lojalność oraz generować popyt na nasze produkty.

Dbamy o aktywną współpracę, elastycznie podchodzimy do wymagań Partnerów by oferować jak najlepszą obsługę Klienta.

Przykład współpracy z G DATA

Cal.pl korzysta z automatycznej sprzedaży antywirusów G DATA w systemie abonamentowym

INFO-CAL działa na rynku od 1994 roku. Oferuje szereg usług internetowych na najwyższym poziomie, wykorzystując najbardziej zaawansowane technologie. Zdobyte zaufanie ponad 30000 klientów wpłynęło na wysoką pozycję na rynku providerów internetowych. W tej chwili INFO-CAL i serwis cal.pl zajmuje czołową pozycję sposród kilku tysięcy dostawców działających na polskim rynku. Dowodem są niezależne zestawienia branżowe.

Celem jest świadczenie profesjonalnych i przyjaznych usług internetowych dla klientów indywidualnych oraz biznesowych. Bogate doświadczenie wraz z najnowszymi technologiami pozwala firmie oferować najwyższej jakości rozwiązania.

Cal.pl wszystkim swoim Klientom udziela kompleksowego i pełnego wsparcia w prowadzonej przez nich działalności internetowej. Dzięki temu praca w sieci jest jeszcze bardziej komfortowa i bezproblemowa. Dzięki bardzo korzystnym cenom, szybkiej obsłudze oraz indywidualnym podejściu do Klienta Partnerzy cal.pl zyskuje niezawodne narzędzie swojej pracy.

Rozwiązanie
Połączenie systemów sprzedażowych G DATA z automatycznym systemem bilingowym Cal.pl umozliwiło dostarczanie usług hostingowych wraz z oprogramowaniem zabezpieczającym dla klientów automatycznie - pozbawiając się całkowicie problemu dni wolnych od pracy i świat.Jak to działa?
Za pomocą bezpiecznego połączenia systemy cal.pl łączą się z API G DATA, które udostępnia dla swoich partnerów funkcje umożliwiające zamówienie wersji na określoną liczbę licencji z okresem trwania licencji do momentu jej wyłączenia. Dzięki takiemu rozwiązaniu praca z systemem zamówień jest całkowicie bezobsługowa i skupia się przede wszystkim na pobraniu klucza i jego dezaktywacji.

Sprzedaż i realizacja zamówień
Dzięki całkowicie zautomatyzowanej współpracy istnieje możliwość dowolnego definiowania pakietów sprzedawanych użytkownikom. W tej chwili dostarczane jest oprogramowanie w licencji miesięcznej. Ciekawostką jest oczywiście to, że w ramach współpracy G DATA nie obciąża za pierwszy miesiąc korzystania z rozwiązania, a obliczanie wykorzystanej licencji “jak w karcie kredytowej”, w niektórych przypadkach umożliwia rozliczanie dopiero po dwóch miesiącach jej aktywności.

“G DATA dostarczając nam bardzo łatwe do zaimplementowania API stanęła na wysokości zadania. Profesjonalnie przygotowana dokumentacja pozwoliła na wdrożenie systemu zaledwie w kilka godzin. Teraz systemy współpracują idealnie,
a generowanie zamówień przebiega bez żadnych problemów. Klienci otrzymują swoje klucze rejestracyjne natychmiast po dokonaniu zamówienia.”

Michał Trziszka, CEO cal.pl

Programy motywacyjne G DATA

Za każdą zarejestrowaną sprzedaż produktów G DATA objętych Programem Motywacyjnym Twoje konto zostanie zasilone odpowiednią ilością punktów, które możesz w dowolnej chwili zamienić na gotówkę.

5 PLN za ESD

Odbierz swoją kartę i wydawaj zgromadzone środki ze sprzedaży programów antywirusowych G DATA.

Za każdą sprzedaną wersję ESD otrzymasz 5 zł na swoje konto.

BIZNES

Odbierz bonus w wysokości nawet 10% od wygenerowanego obrotu na produktach G DATA.

Zostań naszym Partnerem

Naszym celem jest wsparcie firm, które rozwijają się w zakresie świadczenia i sprzedaży usług i oprogramowania zabezpieczającego. Pomagamy w rozwoju biznesu, wspieramy
i szkolimy z zakresu bezpieczeństwa informatycznego. Nasi specjaliści są zawsze gotowi, a w trakcie wdrożeń Partner może liczyć na profesjonalną pomoc.