Program Partnerski
Zostań Partnerem Handlowym G Data

Zostań Partnerem Handlowym G Data

Program partnerski G Data – dołącz do nas!

Oprócz profesjonalnych rozwiązań antywirusowych oferujemy współpracującym z nami firmom interesujący Program Partnerski. Przewiduje on wiele korzyści, głównie finansowych, a także atrakcyjne rozwiązania umożliwiające szybki wzrost firmom z branży informatycznej: sklepom i serwisom komputerowym, sklepom internetowym, firmom integratorskim, dostawcom ISP czy lokalnym dystrybutorom.

Program Partnerski G Data przewiduje 3 poziomy współpracy, które dostosowane są do potrzeb każdej firmy, chcącej współpracować i rozwijać kanał sprzedaży najczęściej nagradzanych antywirusów. Można przystąpić jako partner Silver, Gold lub Platinum.

Jaki cel nam przyświeca?

Naszym celem jest wsparcie firm, które rozwijają się w zakresie świadczenia i sprzedaży usług i oprogramowania zabezpieczającego. Pomagamy w rozwoju biznesu, wspieramy i szkolimy z zakresu bezpieczeństwa informatycznego. Nasi specjaliści są zawsze gotowi, a w trakcie wdrożeń partner może liczyć na profesjonalną pomoc.

W jaki sposób przystąpić do programu?

Nic prostszego! Wystarczy wykonać jeden krok. Na stronie partner.gdata.pl złożyć wniosek o założenie konta w Programie Partnerskim. Twój opiekun – przypisany handlowiec G Data – skontaktuje się z tobą i przedstawi warunki współpracy.
Nie zwlekaj – dołącz już dziś!

Dołącz już dziś

Dlaczego warto przystąpić do Programu Partnerskiego G Data?

 • szeroka oferta i różne modele sprzedaży,
 • stałe dochody wynikające ze stosowania ochrony klienta końcowego,
 • dodatkowy bonus za realizację planów sprzedaży,
 • proste i przejrzyste zasady,
 • szybka realizacja zamówienia, dostawa kurierska i brak kosztów przesyłek,
 • wsparcie marketingowe oraz przed- i posprzedażowe,
 • dedykowany opiekun handlowy, dogodne terminy płatności, interesujące promocje,
 • udział w eventach, targach, spotkaniach,
 • dostęp do najnowszych informacji (newsletter) i wpis firmy partnerskiej na stronie G Data,
 • pakiet programów G Daty z aktualnej oferty handlowej producenta o wartości ponad 11 tys. zł dostępny już za 1 zł,
 • NOWOŚĆ – Program motywacyjny dla handlowców Partnera.

Wspieramy resellerów!

Rejestracja sprzedaży i ochrona klienta końcowego.

Każdy sprzedawany produkt w wersji BOX zawiera nr seryjny, który należy wprowadzić na stronie partner.gdata.pl. Na tej podstawie sprzedana wersja oprogramowania zostanie przypisana do konkretnego sprzedawcy, a informacje o kończącym się abonamencie będą trafiały na skrzynkę mailową sprzedawcy. Dzięki temu gwarantujemy dotarcie z odnowieniem do Klienta już na 2 miesiące przed upływem abonamentu, a klient informowany jest u kogo tego przedłużenia może dokonać.

Wsparcie producenta przed- i posprzedażowe

Dedykowany dla partnera handlowiec ze strony G Data służy pomocą przy analizach specyfikacji przetargowych, zapytaniach handlowych. W przypadku zapytań technicznych zapewniamy bezpłatne konsultacje z naszym Działem Wsparcia Technicznego. Dla dużych projektów sprzedażowych możliwa jest również pomoc przy wdrożeniach rozwiązań u klientów końcowych. Dodatkowo zapewniamy bezpłatne szkolenia techniczne, materiały reklamowe, techniczne, wyposażenie punktów sprzedaży – wszystko w języku polskim.

Rezerwacja projektów

Dla współpracujących z nami firm oferujemy rezerwacje projektów dotyczących nowej sprzedaży. Zależnie od poziomu partnerskiego dotyczy to projektów sprzedażowych od 25 lub od 100 stanowisk. Rezerwacja zapewnia możliwość przygotowania atrakcyjnej oferty dla klienta końcowego i jednocześnie gwarantuje partnerowi, który dokonał takiej rezerwacji wysoką marżę przy realizacji takiego zamówienia.

Nie zwlekaj. Pomnażaj swoje zyski razem z nami. Dołącz do elitarnego Klubu Odwirusowanych Partnerów G Data.

Dołącz już dziś

Szczegóły przedstawi Ci opiekun handlowy G Data Software. Przedstaw się nam!