Post Image

G DATA generacja 2020: nowa technologia BEAST chroni przed nieznanymi zagrożeniami

2020-02-20 12:00:00

Ransomware, phishing, trojany bankowe – cyberprzestępcy bezustannie pracują nad złośliwym oprogramowaniem, którego rozwiązania bezpieczeństwa nie będą potrafiły wykryć. By zapewnić kompleksową ochronę przed cyberatakami G DATA opracowała technologię BEAST.

Bestia demaskuje złośliwy kod na podstawie jego zachowania i natychmiastowo zatrzymuje podejrzane procesy. Ta zupełnie nowa technika proaktywna jest obecnie zawarta we wszystkich produktach G DATA przeznaczonych na systemy Windows. Nowe rozwiązania bezpieczeństwa G DATA chronią prywatnych użytkowników sieci podczas surfowania, zakupów i bankowości online. Antywirusy są już dostępne w sklepach specjalistycznych i internetowych, w sieciach elektromarketów oraz na stronie producenta.

Aktualizacja oprogramowania G DATA w ramach trwania licencji do najnowszej dostępnej na rynku wersji była i będzie zawsze darmowa.

Innowacyjność

Najlepsza ochrona dla systemu Windows z inteligentnymi technologiami G DATA DeepRay i BEAST. Od teraz wykrywanie oparte jest na sztucznej inteligencji i analizie zachowania, by wyeliminować zakamuflowane czy nowe, jeszcze nieznane złośliwe oprogramowanie.

„Hakerzy wciąż próbują nowych strategii infekcji i ataku na komputery swoich ofiar. Wraz ze wzrostem tempa ich pracy, my w G DATA skupiamy się na najnowszych technologiach, by być zawsze o jeden krok z przodu. Naszym najnowszym osiągnięciem w dziedzinie ochrony antywirusowej jest BEAST. Uwalniamy bestię! Technologia rozpoznaje złośliwe procesy na podstawie wykrycia opartego na zachowaniu i natychmiast je zatrzymuje”- mówi Tim Berghoff, ewangelista bezpieczeństwa G DATA.

Nowość: całkowicie nowa wersja G DATA Antivirus Mac dla wersji systemu Catalina

Kompletnie przebudowana i odnowiona wersja G DATA Antivirus Mac dostarcza sprawdzonej ochrony przed złośliwym oprogramowaniem, trojanami i phishingiem dla najnowszego systemu operacyjnego Catalina. Program nie tylko wykrywa wirusy na systemy Mac, ale także szkodniki dla systemów Windows. Zapobiega nieumyślnemu przekazywaniu zainfekowanych plików rodzinie, znajomym lub współpracownikom.   

Gwarancja G DATA – Moje dane pozostają w UE

Jako niemiecki dostawca oprogramowania zabezpieczającego stosujemy najwyższe zasady bezpieczeństwa opisane przepisami prawa niemieckiego oraz Unii Europejskiej. Gwarantujemy, że wszelkie dane pozostają wyłącznie na terenie Europy i są chronione przed nieuprawnionym dostępem osób trzecich. Co więcej nasze produkty są wolne od rządowych backdoorów i możesz czuć się bezpiecznie wiedząc, że G DATA nie współpracuje z żadnymi służbami ani innymi organami wywiadowczymi Niemiec lub innych państw.

Kluczowe cechy G DATA 2020:

 • Ochrona przed trojanami wykradającymi dane oraz przed zagrożeniami mutującymi w wiele wariantów jak np. Emotet
 • BEAST zupełnie nowa technologia oparta na kontroli zachowania chroniąca przez złośliwym oprogramowaniem typu 0-day
 • DeepRay: szybka detekcja oparta na uczeniu maszynowym
 • Codzienne aktualizacje baz sygnatur
 • Najwyższy poziom bezpieczeństwa bez wpływu na wydajność
 • Wielokrotnie nagradzana technologia antywirusowa
 • BankGuard dla bezpiecznej bankowości i zakupów online
 • Ochrona przed exploitami zapobiega wykorzystywaniu luk w zabezpieczeniach oprogramowania lub samego systemu operacyjnego
 • Firewall
 • AntiSpam filtrujący niechcianą pocztę e-mail
 • Antiphishing
 • Automatyczne kopie zapasowe
 • Menedżer haseł do bezpiecznego dostępu do danych
 • Bezpłatna polska pomoc techniczna

Wymagania systemowe:

Antywirusy G DATA dla komputerów PC są dostępne dla urządzeń z systemem Microsoft Windows 10/8.x/7. min. 2 GB RAM

G DATA Mobile Internet Internet Security jest dostępny dla urządzeń z systemem Android 4.1 lub nowszym

G DATA Antivirus dla Mac jest dostępny dla urządzeń z systemem MacOS 10.12 lub nowszym

Media: