Kompletna ochrona do czterech urządzeń w oszałamiającej cenie

2013-09-06 12:11:47

Komputer stacjonarny, laptop, tablet czy smartfon. Bez znaczenia. Dziś każdy z nas jest w ciągłym kontakcie ze znajomymi, współpracownikami czy rodziną dzięki urządzeniom nieustannie przewijającymi się przez nasze ręce. Większość z nas codziennie korzysta z kilku urządzeń, które powinny być jak najlepiej zabezpieczone przed ewentualnym cyberatakiem. Dlatego G Data Software przedstawia specjalną edycję swojego pakietu zabezpieczającego InternetSecurity 2014 w wersji 2+2, która zapewni ochronę dwóch komputerów oraz dwóch urządzeń z systemem Android.

G Data wprowadzając na polski rynek specjalny pakiet w bezkonkurencyjnej cenie udowadnia, że zabezpieczenie wszystkich urządzeń w domu nie musi wiązać się z dużymi kosztami. Użytkownicy otrzymują licencję na dwa komputery z systemem Windows oraz na dwa urządzenia typu smartfon lub tablet w cenie podstawowej wersji InternetSecurity 2014! Dzięki takiemu rozwiązaniu wszystkie urządzenia w domu są doskonale chronione i wolne od wirusów.

Specjalna wersja zawiera wielokrotnie nagradzany pakiet G Data InternetSecurity 2014 z najnowszą technologią antywirusową CloseGap na pokładzie, która gwarantuje najwyższą wydajność przy maksymalnej ochronie Twojego komputera. Dwa tablety lub smartfony z systemem Android są doskonale chronione dzięki G Data MobileSecurity 2, który zapewnia niezawodną obronę przed szkodliwymi programami dla urządzeń mobilnych oraz ochronę w czasie rzeczywistym w trakcie korzystania z Internetu gdziekolwiek jesteś. Oprócz tego program daje m.in. możliwość zablokowania osób nękających telefonami i wysyłających uciążliwe SMS-y, natomiast ochrona kontaktów pozwali Ci na zabezpieczenie historii połączeń z wybranymi numerami hasłem. Użytkownicy korzystający z urządzeń zarówno do celów prywatnych, jak i służbowych, mogą w ten sposób m.in. oddzielnie chronić swoje kontakty biznesowe lub prywatne.

Posiadacz urządzenia mobilnego ma możliwość zabezpieczenia się przed bardzo poważnymi skutkami utraty lub kradzieży: program umożliwia ponowne odnalezienie urządzenia lub też zdalne usunięcie zablokowanych danych w celu ochronienia ich przed dostępem ze strony osób trzecich. W ten sposób urządzenia mobilne są w optymalny sposób chronione także przed złodziejami.

Specjalna wersja G Data InternetSecurity 2014 2+2 to kompletna ochrona komputerów i urządzeń mobilnych w twoim domu. Dostępna w sprzedaży w najlepszych sieciach dystrybucyjnych w całym kraju.

Sugerowana cena detaliczna: 149,95 zł

G Data InternetSecurity 2014

Kompleksowe zabezpieczenie przed wirusami i innymi zagrożeniami z Internetu. Teraz z nową technologią CloseGap™! G Data InternetSecurity 2014 wykorzystuje najnowszą technologię CloseGap, która zapewnia maksymalną ochronę Twojego komputera. Dzięki Active Hybrid Protection oprogramowanie G Data InternetSecurity 2014 reaguje na najnowsze zagrożenia z prędkością nadświetlną, a wbudowana technologia BankGuard gwarantuje bezpieczna bankowość elektroniczną. Hakerzy nie mają żadnych szans!

 • Zawsze aktualne oprogramowanie! Technologia ClosGap to połączenie wysokiej wydajności i proaktywnej ochrony z zawsze aktualnymi bazami sygnatur.
 • Najwyższa wykrywalność przeciwko wirusom dowiedziona w niezależnych testach.
 • Najszybsza reakcja na nowo wykryte zagrożenia. Bardzo krótki czas odpowiedzi pomiędzy pierwszym wykryciem szkodnika, a uaktualnieniem baz sygnatur jest często decydujący. Wynik G Data to 33 minuty!
 • Bezpieczne korzystanie z sieci i zakupów online.
 • Ochrona bankowości internetowej – chroń swoje pieniądze przed cyberprzestępcami!
 • Bezpieczne i komfortowe korzystanie z poczty.
 • Antispyware – bezpieczeństwo Twoich prywatnych danych, numerów kont, haseł, loginów.
 • Darmowe przejście do najnowszej wersji programu.
 • Najwyższa wydajność do gier komputerowych

G Data MobileSecurity 2

Kompleksowa ochrona Twojego smartfona lub innego urzadzenia zsystemem Android™. G Data MobileSecurity w wersji 2 skutecznie chroni Twoją tożsamość oraz poufne dane przechowywane w telefonie lub tablecie przed wirusami i programami szpiegującymi. Dodatkowo zabezpiecza urządzenie przed jego zgubieniem (lokalizowanie za pomocą Google Maps™) lub kradzieżą (blokada uruchomienia urządzenia z nową kartą SIM oraz umożliwia zdalne usuwanie prywatnych danych).

 • Ochrona podczas surfowania: G Data MobileSecurity w wersji 2 chroni przed próbą phishingu podczas surfowania.
 • Zabezpieczenie przed niebezpiecznymi programami: Menadżer aplikacji sprawdza uprawnienia zainstalowanych programów.
 • Filtr połączeń /SMS-ów: Filtr pozwala na zdefiniowanie listy numerów telefonów, które mogą dzwonić lub przesyłać wiadomości tekstowe.
 • Ochrona przed kradzieżą: Możliwość odczytania pozycji telefonu lub usunięcie danych zapisanych na urządzeniu.
 • Wykrywanie zmiany karty SIM: Funkcja blokuje telefon w przypadku wymiany karty SIM.
 • Ochrona hasłem zainstalowanych aplikacji: Program pozwala na tworzenie listy aplikacji, do których dostęp chroniony jest hasłem.
 • Ochrona kontaktów: Funkcja pozwala na ukrywanie wybranych kontaktów zapisanych w urządzeniu.