Wypróbuj G DATA za darmo

Szukasz najlepszej ochrony dla swojego komputera?

Mamy dla Ciebie właściwe rozwiązanie. Od podstawowej ochrony przed wirusami po wszechstronny, bezproblemowy pakiet obejmujący zaporę sieciową, menedżer haseł i dodatki zwiększające wydajność systemu - zainstaluj darmową ochronę komputera na 30 dni dostępną przy każdej wersji programu antywirusowego.

Windows

G DATA Antivirus

Przekonaj się do G DATA Antivirus z ochroną przed exploitami! Najlepsza ochrona przed wirusami, trojanami, phishingiem i innym złośliwym oprogramowaniem.

G DATA Internet Security

G DATA Internet Security z antywirusem i ochroną przed exploitami! Ochrona przed wirusami, programami szpiegującymi, hakerami i złośliwym oprogramowaniem.

G DATA Total Security

Używaj G DATA Total Security dla zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa przed oprogramowaniem szpiegującym, trojanami, spamem i innym złośliwym oprogramowaniem! Uniwersalny, bezproblemowy pakiet zawierający zaawansowaną zaporę ogniową i aktywną ochronę przed exploitami.

Mobile

G DATA Mobile Security for Android

G DATA Mobile Security oferuje kompleksową ochronę przed złośliwym oprogramowaniem, inwazyjnymi aplikacjami i atakami typu phishing. Zlokalizuj zgubione urządzenia lub zdalnie wyczyść zawartość, aby zapobiec nieautoryzowanemu dostępowi.

Mac OS X

G DATA Antivirus for Mac

G DATA Antivirus for Mac oferuje wyjątkową ochronę przed wirusami i próbami phishingu na komputerze Mac z systemem OS X®. Nie tylko proaktywnie chroni przed wirusami Mac, ale także zapewnia dodatkową ochronę komputerów z systemem Windows podłączonych do sieci. Zintegrowana ochrona phishingowa blokuje również strony internetowe, które próbują szpiegować dane.

Business

G DATA Business

Konfiguracja obejmuje wszystkie funkcje i dodatkowe moduły naszego oprogramowania biznesowego. Zakupione funkcje i moduły aktywują się automatycznie w zależności od zastosowanej licencji.

Paczka instalacyjna

Pakiet podstawowych instalatorów oprogramowania G DATA Business w jednym archiwum .zip (3,7GB).

G DATA Management Server

Podstawowy składnik centralnego zarządzania bezpieczeństwem systemów. Instalator głównego, zapasowego lub podrzędnego serwera zarządzającego oraz silnika bazy danych Microsoft SQL Server. Zawiera interfejs Administrator.

G DATA Security Client

Klient realizujący ochronę antywirusową dla systemów Microsoft Windows.

G DATA Security Client

Klient w starszej wersji dla systemów Microsoft Windows XP.

G DATA Security Client

Klient dla systemów Apple MacOS.

G DATA Mobile Security

Klient dla urządzeń z systemem Android.

G DATA Virtual Remote Scan Server

Obraz dysku sieciowego serwera skanowania (VRSS) dla środowisk wirtualnych (VMWare, Microsoft Hyper-V).

G DATA Light Agent

Klient pozbawiony wbudowanego silnika skanowania, przeznaczony do ochrony fizycznych i wirtualnych systemów Microsoft Windows. Wymaga instalacji sieciowego serwera skanowania VRSS w środowisku wirtualnym.

G DATA Portable Admin Launcher

Samodzielny interfejs graficzny Administrator do kontroli składnika ManagementServer. Nie wymaga instalacji. Obsługuje wersje 14.3 i nowsze.

G DATA Boot Medium Creator

Kreator nośnika startowego do skanowania komputera przed uruchomieniem systemu operacyjnego. Wymaga instalacji składnika SecurityClient. Obsługuje dyski wymienne oraz nośniki optyczne.

Narzędzia

G DATA QR Code Scanner

Zapisanie wizytówki, wysłanie wstępnie sformułowanej wiadomości SMS lub otrzymanie adresu URL istniejącego wydarzenia nigdy nie było łatwiejsze: kody QR przekazują skoncentrowane informacje kryjące się w małych czarnych i białych kwadratach. Jednak poza przydatnymi linkami i kartami vCard, za tymi kodami kryje się czasami złośliwe oprogramowanie i złośliwe pliki do pobrania. Dzięki G DATA kody QR są nie tylko poręczne, ale również bezpieczne. Zakodowane informacje będą używane tylko wtedy, gdy skaner sprawdził je i zatwierdził. Skaner kodów QR G DATA jest po prostu bezpieczny i wolny od reklam.

Skaner G DATA QR Code Scanner jest dostępny dla G DATA Mobile Internet Security w pełnej i ograniczonej wersji. Uzyskaj go teraz - jest to bezpłatne.

G DATA Clean up

Clean up usuwa Adware, paski narzędzi i wtyczki z przeglądarki oraz inne "Potencjalnie niepożądane programy (PUP)", które nie mogą być odinstalowane w sposób tradycyjny. Wystarczy kilka kliknięć - instalacja nie jest konieczna. Aby uzyskać więcej informacji na temat "Potencjalnie niepożądanych programów (PUP)", obejrzyj nasz film lub ściągnij whitepaper, który opracowali dla Ciebie nasi eksperci G DATA.

G DATA BootMedium

Nośnik startowy G DATA jest praktyczną pomocą w wykrywaniu wirusów, które przed instalacją oprogramowania antywirusowego już się osadziły na komputerze. W obecnej wersji nośnik startowy jest również w stanie przywracać wszystkie kopie zapasowe tworzone za pomocą rozwiązań G DATA (dostępne tylko w rozwiązaniu Total Security). Pobrany plik jest plikiem ISO, tzn. musi być wypalony na płycie CD/DVD lub zamontowany za pomocą napędu wirtualnego, dzięki czemu może być używany np. z pamięci USB. W obszarze pobierania "Narzędzia" można pobrać nośnik startowy.

G DATA Antivirus for Mac - Odinstalowanie

Pobierz ten plik instalacyjny, aby odinstalować poprzednią wersję programu G DATA Antivirus dla komputerów Mac. Otwórz plik i rozpocznij proces odinstalowywania.

G DATA FakeAVCleaner "System Tool"

Narzędzie "G DATA FakeAVCleaner" umożliwia usunięcie programu podszywającego się pod program antywirusowy, a także innych fałszywych antywirusów podobnych do aplikacji ‘System Tool’. Uwaga: "Narzędzie G DATA FakeAVCleaner" musi zostać uruchomione na koncie użytkownika Windows, które jest zainfekowane. Ponieważ FakeAV "System Tool" zamyka wszystkie programy użytkownika, które nie mają żadnej "zarezerwowanej" nazwy, takie jak explorer.exe, winlogon.exe lub svchost.exe i wiele innych, nazwa pliku dla G DATA FakeAVCleaner to plik svchost.exe.

Quarantine Generation 2011

Niniejsza wersja przeznaczona jest dla produktów G DATA generacji 2011 i nowszych. To narzędzie umożliwia pracę z plikami, które zostały poddane kwarantannie. Te pliki kwarantanny mają rozszerzenie *.q i można je znaleźć na kliencie w folderze "C:\Program files\Common files\G DATA\AVKScanner\QBase" lub na serwerze w "C:\Program files\G DATA\AVK ManagementServer\QBase". Można na przykład umieścić zainfekowane archiwa poczty w nowym folderze i kontynuować pracę.

AVCleaner

Narzędzie służące do awaryjnego usuwania pozostałości po produktach G DATA (np. do jego ponownej instalacji). AntiVirus Cleaner usuwa z systemu pozostałości programu, które nie zostały usunięte w trakcie deinstalacji.

Mon Activity CS

Narzędzie MonActivity umożliwia monitorowanie aktywności strażnika G DATA w tle. Może to być pomocne w analizie problemów z wydajnością. Narzędzie to można uruchomić w czasie rzeczywistym podczas "normalnej" aktywności, a następnie spróbować odtworzyć problem. Możesz także uruchomić narzędzie przez pół godziny za pomocą funkcji listy hitów, a następnie odświeżyć widok, aby sprawdzić, czy dany proces pojawia się cały czas. Zdefiniowanie wyjątku dla konkretnego typu plików może w tym przypadku rozwiązać problem.

Pomoc zdalna

Program umożliwiający zdalne rozwiązanie problemu przez pomoc techniczną G DATA.