G DATA Business v15.0

Jeszcze lepsza ochrona, nowy layout - aktualizuj teraz!

Intuicyjna obsługa i jeszcze lepsza ochrona dla Twojej firmy

W najnowszej wersji naszego oprogramowania biznesowego całkowicie zmieniliśmy interfejs użytkownika. Struktura, którą znasz, zostaje zachowana, dzięki czemu nie musisz na nowo „uczyć się” obsługi naszego oprogramowania. Zmodernizowane menu wzorowane jest na wyglądzie innych platform cyfrowych, które znasz z codziennej pracy. Korzystanie z naszego oprogramowania biznesowego będzie dla Ciebie jeszcze bardziej intuicyjne już od 10 listopada 2020 roku.

G DATA Dashboard

Pulpit zawiera skrót najważniejszych informacji o chronionej sieci. Tutaj możesz bezproblemowo przełączać się pomiędzy poszczególnymi grupami lub klientami i na bieżąco śledzić stan wszelkich połączeń, modułów i poziom zabezpieczeń.

  • uporządkowany layout
  • intuicyjna obsługa
  • wszystkie najważniejsze informacje w skrócie

Aktualizacja do wersji v15.0 dostępna od 10 listopada 2020 r.
Tak to się robi!


Przeczytaj instrukcje krok po kroku i zaktualizuj swoje oprogramowanie biznesowe

Maksymalna ochrona dzięki G DATA

Nasze wieloletnie doświadczenie jako dostawców usług zapewniających bezpieczeństwo IT dla biznesu skumulowaliśmy w produkcie G DATA Business v 15.0 Demeter. Opracowane przez nas technologie DeepRay® i BEAST zapewniają szczególnie wysoki poziom ochrony. Upewnij się, że te składniki są aktywne, aby zapewnić Ci najlepszą ochronę.

  • ulepszona ochrona dzięki AMSI
  • technologia ochrony DeepRay®
  • BEAST czyli kontrola zachowania na sterydach
  • ExploitProtection
  • USB Keyboard Guard
  • Portable Administrator
  • PolicyManager - blokowanie urządzeń mobilnych podłączanych przez USB

Czy wiesz, że…?

Oprócz innowacyjnych technologii ochrony, nasze oprogramowanie zawiera również inne funkcje, które zwiększają bezpieczeństwo Twojej firmy i ułatwiają pracę. W przyszłości chcielibyśmy przedstawić Ci najpopularniejsze z tych funkcji w tej witrynie. Sprawdzaj regularnie, aby w pełni wykorzystać nasze oprogramowanie.

Czy wiesz...

... jak śledzić tysiące wpisów w dzienniku za pomocą filtrów?
 

To proste!

Ustawienie grupowania

Grupuj swoje zdarzenia związane z bezpieczeństwem, aby uzyskać wygodniejszy widok. Aby to zrobić, wystarczy przeciągnąć nagłówek kolumny odpowiedniej kategorii do pola grupowania.

Ustawianie drugiej grupy

W ten sam sposób można osiągnąć jeszcze lepszy widok, przeciągając inny nagłówek kolumny do pola grupowania. W ten sposób powstają kolejne podgrupy w pierwszej grupie.

Dodatkowo ustawić filtr

Dla bardziej szczegółowego wyszukiwania masz dodatkową możliwość ustawienia różnych filtrów. Na przykład, wyświetlane są tylko stacje robocze z określoną wartością. Aby to zrobić, kliknij na symbol lejka w odpowiedniej kolumnie i wprowadź tam swoje ustawienia.

Usuwanie filtrów i grup 1

Usuń ustawione filtry, klikając na symbol lejka, a następnie na "Resetuj filtr". Grupowanie można anulować, przesuwając kursor myszy nad pole grupowania i klikając na mały x, który pojawia się po prawej stronie nagłówka.

Usuwanie filtrów i grup 2

Ustawione filtry można również usunąć, klikając na przycisk "Resetuj wszystkie filtry" po prawej stronie pola grupowania.